Tworzenie wizerunku marki

Studio graficzne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania materiałów drukowanych oraz we współpracy z drukarniami i domami mediowymi. Gwaratntujemy Państwu uniknięcie "niespodzianek" polegających na złym odwzorowaniu kolorów czy złym przycięciu formatek. Proponujemy Klientom wykonywanie proof'a przed finalnym drukiem, aby utwierdzić się w przekonaniu, że kolory na projekcie są możliwe do zrealizowania przez drukarnię.

Logo, teczka, wizytówka

Nie wyobrażamy sobie projektować czegokolwiek bez przestrzegania reguł składających się na Księgę Znaku (ang. Corporate Identity). Czym jest księga? Jest to standaryzacja przede wszystkim logotypu, ale także wszelkich innych podstawowych materiałów drukowanych używanych przez firmy i instytucje. Przygotowywana przez nas księga znaku zawiera informacje o logotypie, o obszarach ochronnych, o kolorystyce i wariantach w jakich logo może występować. Poszerzona wersja księgi zawiera także projekt wizytówek, papieru firmowego, wzór korespondecji elektronicznej, teczki, płyty CD wraz z opakowaniem, etc. Ilość dodatkowych nośników do zaprojektowania uzależniona jest oczywiście od specyfiki danej branży i może być dowolnie poszerzana.

Po co to wszystko?

Dla oka. Dobrze zaprojektowane logo, a w oparciu o nie wizytówka czy ulotka wpada w oko, a tym samym jest zapamiętywana przez odbiorcę. Buduje się pewna relacja, której odbiorca chcąc nie chcąc staje sie podstawowym elementem. Nawet jeżeli otrzymaną wizytówkę schowa głęboko do porfela, to widząc reklamę w prasie, w telewizji czy na plakacie powiąże ją z tym co widzi. Właśnie dzięki spójności tych materiałów. Taki Klient szybko wraca, a liczne badania potwierdzają, że staje się on także bardziej lojalny wobec firmy.

Kontakt:

Adres ul. Sobieskiego 69, 62-040 Puszczykowo
Tel. +48 695 928 338