yanah.info - agencja interaktywna ecommerce

Sklepy internetowe (ecommerce) E-sklepy

Sprzedaż w internecie sukcesywnie się zwiększa i z roku na rok ten kanał sprzedaży zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Przemawia za tym wiele czynników, ale te najpopularniejsze to oczywiście wygoda i atrakcyjna cena dla kupującego. Nie ruszając się z domu/biura jesteśmy w stanie zamówić praktycznie wszystko, o każdej porze, z dostawą pod sam dom.

A Sprzedający? Czy on także ma jakieś korzyści?

Oczywiście - nie musi posiadać sklepu stacjonarnego, co za tym idzie nie płaci czynszu za pomieszczenie. Ponadto sprzedawanych przedmiotów nie musi mieć "na stanie", a jedynie ustalone z dostawcą szybkie kanały dystrybucji oferty kupna. Czyli problemy magazynowania i przeterminowania produktów również znikają!

Na co więc czekać? Zapraszamy do kontaktu - podpowiemy jak zacząć sprzedawać przez internet.

firma yanah

Jak pokazują badania GEMIUS za poprzedni rok sprzedaż w sieci wzrosła o kolejne kilka punktów procentowych (obecnie 62% względem 2018r 56%). E-zakupy są coraz łatwiejsze i wygodniejsze dzięki narzędziom, które jesteśmy w stanie wdrożyć w Waszym sklepie. Importowanie produktów z programów magazynowych, płatności online, zakupy mobilne, integracja z porównywarkami cen, integracja z allegro to tylko niektóre zalety naszych rozwiązać.

Zacznij sprzedawać online już po 7 dniach od kontaktu z nami.

nasze portfolio

Chciałbyś zobaczyć więcej? Skontaktuj się, prześlemy Ci pełne portfolio.

Zadowolonych Klientów 211
Wdrożonych projektów 488
Projektów graficznych 1896
Doświadczenie od 1998
powrót na top
zamknij Zoom