O nas

Kilka słów o naszej firmie

Początki firmy YANAH sięgają roku 1998. Ówczesna działalność nie była tak związana z branżą internetową jak obecnie. Większość zleceń polegała na projektowaniu grafiki na druki offsetowe i cyfrowe, przygotowywaniu projektów na plotery i materiały reklamowe. W 2002 r. rozpoczęliśmy projektowanie graficzne stron internetowych, aby rok później wdrażać kompletne serwisy internetowe.

Nasz zespół tworzy zgrana grupa młodych ludzi zorientowanych na zaspokajanie wszelkich potrzeb naszych Klientów.
Robimy w życiu to, co lubimy, a to co lubimy, robimy dobrze. Mogą o tym świadczyć refernecje od dotychczasowych firm, z którymi mieliśmy okazję współpracować.

Dysponujemy studiem graficznym opartym na platformach PC i Mac. Zachęcamy do zapoznania się z działem oferta. Znajdą tam Państwo podstawowy zakres usług:

Nasza oferta

114 zadowolonych klientów
78 wdrożonych stron www
760 projektów DTP
300 dni pracujących w roku

Dlaczego my...

Potrafimy dokładnie wysłuchać Twoich potrzeb i w odpowiedzi na nie doradzić Ci najlepsze rozwiązania. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i na bieżąco śledzimy zmiany i trendy w naszej branży. Daje to gwarancję, że na dany moment otrzymjesz produkt spełniający najwyższe standardy jakości, kóry będzie nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim od podstaw przemyślany. Strategia budowania stron interntowych już dawno nie ogranicza się jedynie do projektu graficznego, ale tu ważne - jest to element, na który niezmiennie, od początku naszej działalności kładziemy najmocniejszy akcent.

Czym jest RWD?

Repsonsive Web Design - technika wykonywania stron internetowych, które "potrafią" dostosować się do nośnika, na którym są prezentowane. Oznacza, to że strona internetowa ma nieco inny układ na monitorze komputera, inny na tablecie, a inny na smartfonie. Można także zmianać funkcjonowanie strony www w zależności od tego czy urządzenie jest dotykowe czy też nie.

Kontakt:

Adres ul. Sobieskiego 69, 62-040 Puszczykowo
Tel. +48 695 928 338