yanah.info - agencja interaktywna Blog / aktualności

Blog

Jesteś ciekawy co tam u nas słychać? W tym miejscu dowiesz się nad czym obecnie pracujemy albo co ostatnio zmajstrowaliśmy :)

Zdjęcia nieruchomości

21-09-2021 Zdjęcia nieruchomości

Ostatnio coraz częściej otrzymujemy zlecenia wykonania sesji nieruchomości - tych pod sprzedaż i wynajem (domów, mieszkań i apartamentów). Zapraszamy do współpracy agencje zajmujące się home staging jak i prywatnych właścicieli chcących podnieść wartość lokalu.

Agroset - strona internetowa

13-09-2021 Agroset - strona internetowa

AGROSET swoją działalnością obejmuje gromadzenie, analizowanie i udostępnianie danych dotyczących polskiego rynku Agro, na podstawie danych pozyskiwanych od dealerów, firm działających w branży agrotechnicznej, rolników oraz jednostek rządowych.

Projekt logo i wdrożenie sklepu buywine.pl

19-08-2021 Projekt logo i wdrożenie sklepu buywine.pl

Firma Merloteka - dystrybutor win z najbardziej cenionych winnic Europy (i nie tylko) poszerza swoją działalność o sprzedaż produktów online. Zapraszamy na zakupy!

Budowa strony www dla apteki

06-08-2021 Budowa strony www dla apteki

Apteki w dzisiejszych czasach nie mają łatwego życia jak chodzi o promocję własnej marki. Nie mogą sponsorować wydarzeń, nie mogą się reklamować, ba nie mogą informować w sieci o promocjach. I jak tu przygotować stronę internetową?

Sklep internetowy MR Gastro

09-06-2021 Sklep internetowy MR Gastro

Otrzymaliśmy zlecenie od firmy z branży gastronomicznej na wykonanie złożonego sklepu internetowego z bardzo licznym i zróżnicowanym asortymentem. Nie damy się zaskoczyć - nie ma rzeczy niemożliwych ;-)

Sesja zdjęciowa henhen.eu

04-06-2021 Sesja zdjęciowa henhen.eu

Siedziba naszej firmy nie pierwszy raz posłużyła jako fotograficzne atelier. Otwarta przestrzeń i dużo światła idealnie sprzyja do organizowania sesji zdjęciowych. Tym razem fotografowaliśmy apaszki jedwabne z udziałem modelki.

Strona internetowa szpitala Halluxmed

06-08-2020 Strona internetowa szpitala Halluxmed

Rozpoczęliśmy prace nad budową nowej strony internetowej szpitala Halluxmed specjalizującego się w urazach stopy i kolana. Do opracowania mamy takie moduły jak ankieta online, forum internetowe czy prezentacja historii Pacjentów.

Zadowolonych Klientów 255
Wdrożonych projektów 668
Projektów graficznych 2311
Doświadczenie od 1998
powrót na top
zamknij Zoom